1. Ebook verkopen en automatisch verzenden via de Webshop – Nieuw!
Het is nu mogelijk om digitale producten via de webshop te verkopen! Je kunt een e-mailsjabloon (met bijvoorbeeld een Ebook als bijlage of een privé link naar een online cursus) koppelen aan een product. Deze wordt dan automatisch verstuurd naar de koper. In de kennisbank kun je daar meer uitleg over vinden.
2. Agenda – Verbeteringen
- Het is nu mogelijk om extra behandelaren toe te voegen aan consulten en workshops. Klik hier voor meer informatie.
- De mogelijkheden voor kleuren in de agenda zijn uitgebreid. Het is nu mogelijk om de kleur per afspraaktype, gebruiker of locatie te gebruiken (voorheen alleen per afspraaktype). Je kunt dit instellen via Agenda -> Opties -> Weergave instellingen.
- Door op een dag in de agenda te klikken kun je nu ook direct een Taak aanmaken.
- De pagina’s van workshops zijn geoptimaliseerd. Daar kun je nu direct het aantal ingeschreven deelnemers en het maximum aantal deelnemers zien. De link naar de inschrijfpagina is verplaatst naar de Wijzig knop.
- In de lijstweergave van de agenda kun je via de bulkopties nu een eigen selectie exporteren.
3. Persoonlijke notities op het dashboard – Nieuw
Op het Dashboard kun je nu notities maken die alleen voor jezelf inzichtelijk zijn. De notitie wordt automatisch opgeslagen. De notities kun je zelf op de gewenste plaats op het Dashboard zetten.
4. Cliëntomgeving – Verbeteringen
- Er is in de Cliëntomgeving nu een informatieblok in het dashboard. Dit kun je bijvoorbeeld gebruiken voor mededelingen naar cliënten. Dit kun je instellen in: Instellingen -> Communicatie -> Cliëntomgeving -> Dashboard.
- In de Cliëntomgeving is het nu mogelijk dat cliënten een formulier invullen zonder hiervoor uitgenodigd te moeten worden. Zo kunnen ze bijvoorbeeld gemakkelijk een bepaald formulier dagelijks of wekelijks invullen.
Om dit te gebruiken kun je bij de instellingen van het betreffende formulier “Formulier is zonder uitnodiging invulbaar door cliënt” aanvinken. - Wanneer “Op cliëntniveau kunnen afwijken met afspraaktypes” aanstaat kunnen cliënten via de cliëntomgeving alleen nog de afspraaktypes plannen die aan hen gekoppeld zijn.
- Het is nu mogelijk om een reeds toegevoegde cliënt voor zowel de cliëntomgeving als het aanvullen van gegevens uit te nodigen.
- De toegangsrechten van algemene bestanden zijn aangepast. Nu kun je een bestand delen op een eigen pagina in de cliëntomgeving, zonder dat je deze ook in het Dashboard hoeft te tonen.
- Cliënten kunnen nu ook zelf een vouchercode verzilveren.
5. Financieel & facturatie – Verbeteringen
- Een tegoedbon kan nu gebruikt worden als betaalmethode voor een reeds aangemaakte factuur. Dit kun je doen door een betaling toe te voegen bij de factuur. Op deze manier kun je ook meerdere tegoedbonnen gebruiken bij één factuur.
- Het is nu mogelijk om de factuurregels op een factuur altijd excl. BTW te tonen. Je stelt dit in via Instellingen -> Financieel -> Facturatie / Betalingen -> Algemeen.
- Bij het maken van een verzamelfactuur via ‘Factureer afspraken’, worden nu ook meerdere workshops waarbij gekozen is voor ‘Samen op 1 factuur’ op één verzamelfactuur gezet.
- Bij een kostenboeking kun je nu meerdere (deel)betalingen toevoegen.
- Het is nu mogelijk om banktransacties van de KBC bank te importeren.
6. Kleine optimalisaties doorgevoerd, onder andere:
- Een afgehandelde notificatie is nu opnieuw te openen. Klik op ‘Alle notificaties’ en kies voor ‘Afgehandeld’ als filter.
- Gegevens van de wachtlijst zijn nu makkelijker terug te vinden. In dossiers van cliënten die op de wachtlijst staan, wordt een melding getoond over de wachtlijst. Indien er al een afspraak gepland is, kun je bij de afspraak op ‘Aangemaakt via wachtlijst’ klikken, om de details van de inschrijving terug te zien.
- De code voor de online planner widget kun je nu ook downloaden als bestand, zodat je deze eenvoudiger kunt delen met je webbouwer. (Instellingen -> Agenda > Online plannen & verzetten -> Online afspraken plannen -> Link naar online planner -> Widget-> Download als .txt).
- Wanneer je privacy gevoelige links (zoals voor het ondertekenen van een document) verstuurd, krijg je nu een waarschuwing indien je op het punt staan om dit onbeveiligd te versturen.
- Diverse kleine problemen opgelost en optimalisaties doorgevoerd.
Heb je vragen over deze update? We horen het graag! Neem gerust contact met ons op.